BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na INTERMARE South Baltic. Maritme Exhibition 2020

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na INTERMARE South Baltic. Maritme Exhibition 2020 i kooperujemy z olbrzymią grupą przedstawicieli, biorących udział w tych targach. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego uczestnictwa w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi INTERMARE South Baltic. Maritme Exhibition 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, warto zaprezentować swoją firmę od pożądanej strony. Prawdopodobnie posiadasz budżet, który zaplanowałeś sobie wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z nadrukiem, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Masz zamiar zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, którego INTERMARE South Baltic. Maritme Exhibition 2020 jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu utworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu INTERMARE South Baltic. Maritme Exhibition 2020 . Zaopatrujemy masę przedsiębiorców. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach INTERMARE South Baltic. Maritme Exhibition 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl