BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na INTERBUD 2020 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Od lat wykonujemy stoiska m.in. na INTERBUD 2020 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz i prowadzimy współpracę z imponującą ilością wystawców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy wystawiennicze to trzon każdego występu na tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi INTERBUD 2020 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wypadałoby przedstawić swój podmiot od najlepszej możliwej strony. Prawdopodobnie wyznaczyłeś budżet, który zamierzasz spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas systemy odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Chcesz utworzyć stoisko wystawiennicze, jakiego INTERBUD 2020 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z klientem, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu INTERBUD 2020 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz . Zaopatrujemy sporą część wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach INTERBUD 2020 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl