BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na INTERBUD 2019 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Od wielu sezonów przygotowujemy stoiska m.in. na INTERBUD 2019 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz i możemy poszczycić się sporym gronem klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Dobrze wykonane systemy wystawiennicze to podstawa, by zaprezentować się od najlepszej możliwej strony podczas imprezy targowej. Bez znaczenia czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy może nie jesteś ograniczony żadną kwotą - zaprojektujemy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko targowe.

Targi INTERBUD 2019 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Wyróżnij się!

Nasze systemy wyróżniają się szczególną jakością wykonania, idealnym nasyceniem barw i wysoką mobilnością. Przy tak bogatym asortymencie nie ma opcji abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niedużego rollupa i trybunki? A może chcesz pójść dalej i stworzyć stoisko którego INTERBUD 2019 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz jeszcze nie widziały? Kilkunastoletnie doświadczenie w branży gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. od "A" do "Z" zaopatrujemy największe imprezy targowe na terenie kraju i poza nim. Wykonane przez nas stoiska wystawiennicze wyróżnia zauważalna dbałość o szczegóły oraz nieskazitelne wydruki i charakteryzujące się oryginalnością kreacje graficzne, przygotowane przez nasz posiadający wieloletnie doświadczenie dział graficzny.

Oprócz systemów targowych wykonasz u nas różnego typu wydruki, takie jak na przykład katalogi firmowe, ulotki, obrandowane teczki, czy kartoniki biznesowe. Możemy wykonać także folie samoprzylepne do oklejenia wypożyczonej przestrzeni boxa.

Każdego roku nasz park maszynowy z okazji INTERBUD 2019 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz wyposaża dziesiątki wystawców. Postaw na sprawdzoną firmę - pamiętaj, że w czasie trwania pojedynczych targów, zdobywając nowych klientów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w najbliższym sezonie, co jest skutkiem tego, że to właśnie tam stawiają się mający najwięcej do powiedzenia inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach INTERBUD 2019 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl