BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na INNOFORM 2020 - Międzynarodowe Targi Kooperacyjne

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na INNOFORM 2020 - Międzynarodowe Targi Kooperacyjne i prowadzimy współpracę z imponującą ilością przedstawicieli, biorących udział w tym evencie. Systemy reklamowe to istotna część każdego udziału w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi INNOFORM 2020 - Międzynarodowe Targi Kooperacyjne

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, warto przedstawić swój podmiot od najlepszej możliwej strony. Z pewnością wyznaczyłeś budżet, który zamierzasz spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki tekstylne.Nie ważne czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z logo, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas systemy wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, którego INNOFORM 2020 - Międzynarodowe Targi Kooperacyjne jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu INNOFORM 2020 - Międzynarodowe Targi Kooperacyjne . Uzbrajamy masę wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach INNOFORM 2020 - Międzynarodowe Targi Kooperacyjne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl