BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na INFRATEC 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa

Od dawien dawna wytwarzamy stoiska m.in. na INFRATEC 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa i współpracujemy z ogromną grupą przedstawicieli, wystawiających się na tych targach. Systemy reklamowe to istotny element każdego uczestnictwa w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi INFRATEC 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się pokazać swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Z pewnością określiłeś budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. ulotki składane, wizytówki, czy ścianki targowe.Nie ważne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki tekstylne z wydrukiem, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Zamierzasz utworzyć stoisko targowe, jakiego INFRATEC 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich oprawą graficzną. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu INFRATEC 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa . Wyposażamy sporą część wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to efektywny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach INFRATEC 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl