BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na INDUSTRYmeeting 2020 - Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na INDUSTRYmeeting 2020 - Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych i kooperujemy z ogromną grupą przedstawicieli, wystawiających się na tej imprezie. Systemy reklamowe to ważny element każdego udziału w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi INDUSTRYmeeting 2020 - Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wypadałoby przedstawić swój podmiot od najlepszej możliwej strony. Z pewnością określiłeś budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z brandingiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chcesz pokazać uczestnikom stoisko targowe, jakiego INDUSTRYmeeting 2020 - Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu INDUSTRYmeeting 2020 - Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych . Zaopatrujemy sporą część przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w takich wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to idealny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach INDUSTRYmeeting 2020 - Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl