BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na HOME DECOR 2020 - Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz

Od lat wykonujemy stoiska m.in. na HOME DECOR 2020 - Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz i kooperujemy z ogromną ilością wystawców, biorących udział w tym wydarzeniu. Systemy na targi to ważna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi HOME DECOR 2020 - Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wskazane jest by pokazać swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Najprawdopodobniej wyznaczyłeś budżet, który zaplanowałeś sobie spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki reklamowe.Nie ważne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wytypujemy narzędzia reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Chciałbyś utworzyć stoisko targowe, jakiego HOME DECOR 2020 - Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu HOME DECOR 2020 - Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz . Wyposażamy szereg przedsiębiorców. Poprawne przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach HOME DECOR 2020 - Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl