BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na GREEN DAYS 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na GREEN DAYS 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu i prowadzimy współpracę z imponującą ilością przedsiębiorców, biorących udział w tym evencie. Systemy na targi to ważny element każdego uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciu.

Targi GREEN DAYS 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, należałoby przedstawić swoją działalność od pożądanej strony. Prawdopodobnie wyznaczyłeś budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki panelowe z wydrukiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chcesz pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, którego GREEN DAYS 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z klientem, w celu utworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu GREEN DAYS 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu . Zaopatrujemy masę przedsiębiorców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach GREEN DAYS 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl