BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Go Active! Show 2020 - Międzynarodowe Targi Aktywnego i Zdrowego Trybu Zycia

Od dawien dawna wykonujemy stoiska m.in. na Go Active! Show 2020 - Międzynarodowe Targi Aktywnego i Zdrowego Trybu Zycia i prowadzimy współpracę z imponującą grupą wystawców, wystawiających się na tym evencie. Systemy na targi to trzon każdego uczestnictwa w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi Go Active! Show 2020 - Międzynarodowe Targi Aktywnego i Zdrowego Trybu Zycia

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się pokazać swoją działalność od jak najlepszej strony. Najprawdopodobniej posiadasz budżet, który zamierzasz spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki pop-up z nadrukiem, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz pokazać uczestnikom stoisko targowe, którego Go Active! Show 2020 - Międzynarodowe Targi Aktywnego i Zdrowego Trybu Zycia dotąd nie uświadczyło? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz dział graficzny składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu Go Active! Show 2020 - Międzynarodowe Targi Aktywnego i Zdrowego Trybu Zycia . Wyposażamy masę wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to cudowny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Go Active! Show 2020 - Międzynarodowe Targi Aktywnego i Zdrowego Trybu Zycia

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl