BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na GLOBalnie 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyczne

Kawał czasu tworzymy stoiska m.in. na GLOBalnie 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyczne i prowadzimy współpracę z olbrzymią grupą przedstawicieli, wystawiających się na tej imprezie. Stoiska targowe to istotna część każdego udziału w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi GLOBalnie 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyczne

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, warto przedstawić swoją firmę od jak najbardziej profesjonalnej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który planujesz spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki wystawiennicze.Nie ważne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy narzędzia reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki pop-up z brandingiem, czy rollupy. Wszystkie produkowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i doskonałym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego GLOBalnie 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyczne jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich oprawą graficzną. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu GLOBalnie 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyczne . Wyposażamy sporą część wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to efektywny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach GLOBalnie 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyczne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl