BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Giełda Szkół i Uczelni 2020

Od dawien dawna wytwarzamy stoiska m.in. na Giełda Szkół i Uczelni 2020 i współpracujemy z imponującą grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tym evencie. Systemy na targi to istotna część każdego uczestnictwa w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi Giełda Szkół i Uczelni 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, warto przedstawić swoją firmę od pożądanej strony. Z pewnością wyznaczyłeś budżet, który zaplanowałeś sobie wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki reklamowe.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wytypujemy narzędzia reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki pop-up z logo, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Zamierzasz utworzyć stoisko targowe, którego Giełda Szkół i Uczelni 2020 jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również ich oprawą graficzną. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z wystawcą, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu Giełda Szkół i Uczelni 2020 . Uzbrajamy masę wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to efektywny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Giełda Szkół i Uczelni 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl