BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na GARDENIA 2020 - Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na GARDENIA 2020 - Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu i współpracujemy z olbrzymią grupą przedstawicieli, biorących udział w tej imprezie. Stoiska targowe to trzon każdego udziału w tego typu przedsięwzięciu.

Targi GARDENIA 2020 - Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się pokazać swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Z pewnością masz budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki tekstylne z nadrukiem, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Chcesz pokazać uczestnikom stoisko targowe, którego GARDENIA 2020 - Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu GARDENIA 2020 - Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu . Uzbrajamy szereg wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach GARDENIA 2020 - Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl