BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na GARDEN EXPO 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Od dawna wykonujemy stoiska m.in. na GARDEN EXPO 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu i prowadzimy współpracę z olbrzymią grupą wystawców, biorących udział w tej imprezie. Systemy reklamowe to istotna część każdego występu na tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi GARDEN EXPO 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wypadałoby zaprezentować swój podmiot od jak najlepszej strony. Na pewno masz budżet, który planujesz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki targowe.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wskażemy narzędzia reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki tekstylne z nadrukiem, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Masz zamiar utworzyć stoisko targowe, którego GARDEN EXPO 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu GARDEN EXPO 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu . Uzbrajamy szereg przedsiębiorców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie spostrzegaj udziału w takich wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach GARDEN EXPO 2020 - Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl