BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na GameON 2019 - Turniej i Targi Gier Elektronicznych

Od lat tworzymy stoiska m.in. na GameON 2019 - Turniej i Targi Gier Elektronicznych i prowadzimy współpracę z olbrzymią ilością przedstawicieli, biorących udział w tym wydarzeniu. Systemy na targi to ważna część każdego występu na tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi GameON 2019 - Turniej i Targi Gier Elektronicznych

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się pokazać swój podmiot od jak najlepszej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który planujesz spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki reklamowe.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy narzędzia reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki panelowe z brandingiem, czy rollupy. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Masz zamiar zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego GameON 2019 - Turniej i Targi Gier Elektronicznych jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów na targi, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu GameON 2019 - Turniej i Targi Gier Elektronicznych . Wyposażamy masę przedsiębiorców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to idealny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach GameON 2019 - Turniej i Targi Gier Elektronicznych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl