BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na FREE TIME FESTIWAL 2020

Od dawna produkujemy stoiska m.in. na FREE TIME FESTIWAL 2020 i współpracujemy z imponującą ilością wystawców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy reklamowe to istotna część każdego występu na tego typu przedsięwzięciu.

Targi FREE TIME FESTIWAL 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, należałoby przedstawić swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Prawdopodobnie wyznaczyłeś budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki reklamowe.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas systemy odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, którego FREE TIME FESTIWAL 2020 jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich oprawą graficzną. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu utworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu FREE TIME FESTIWAL 2020 . Zaopatrujemy szereg przedsiębiorców. Poprawne przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach FREE TIME FESTIWAL 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl