BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Food Tech 2020 - Targi Technologii Spożywczych

Od dawien dawna produkujemy stoiska m.in. na Food Tech 2020 - Targi Technologii Spożywczych i współpracujemy z imponującą ilością wystawców, biorących udział w tych targach. Systemy na targi to istotny element każdego udziału w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi Food Tech 2020 - Targi Technologii Spożywczych

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się zaprezentować swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej masz budżet, który planujesz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki tekstylne z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas systemy odznaczają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś pokazać uczestnikom stoisko wystawiennicze, którego Food Tech 2020 - Targi Technologii Spożywczych jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również ich oprawą graficzną. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu utworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu Food Tech 2020 - Targi Technologii Spożywczych . Zaopatrujemy sporą część przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to idealny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Food Tech 2020 - Targi Technologii Spożywczych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl