BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Flower Expo Poland 2020

Kawał czasu produkujemy stoiska m.in. na Flower Expo Poland 2020 i prowadzimy współpracę z ogromną grupą przedsiębiorców, biorących udział w tym evencie. Systemy na targi to istotna część każdego udziału w tego typu przedsięwzięciu.

Targi Flower Expo Poland 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wypadałoby zaprezentować swój podmiot od jak najlepszej strony. Na pewno masz budżet, który planujesz spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Nie ważne czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki tekstylne z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas systemy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem odcieni.

Masz zamiar zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, jakiego Flower Expo Poland 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz dział graficzny składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu Flower Expo Poland 2020 . Zaopatrujemy sporą część wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Flower Expo Poland 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl