BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na FERMA ŚWIŃ i DROBIU 2020

Kawał czasu tworzymy stoiska m.in. na FERMA ŚWIŃ i DROBIU 2020 i współpracujemy z imponującą grupą przedstawicieli, biorących udział w tym evencie. Systemy na targi to trzon każdego występu na tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi FERMA ŚWIŃ i DROBIU 2020

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by przedstawić swój podmiot od jak najbardziej profesjonalnej strony. Najprawdopodobniej określiłeś budżet, który planujesz przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Nie jest istotne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy systemy reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki panelowe z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Chciałbyś utworzyć stoisko wystawiennicze, którego FERMA ŚWIŃ i DROBIU 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu utworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu FERMA ŚWIŃ i DROBIU 2020 . Zaopatrujemy masę przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to cudowny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach FERMA ŚWIŃ i DROBIU 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl