BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EXPOShooting 2020 - Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na EXPOShooting 2020 - Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu i kooperujemy z olbrzymią grupą wystawców, biorących udział w tej imprezie. Systemy na targi to ważna część każdego udziału w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi EXPOShooting 2020 - Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się zaprezentować swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej określiłeś budżet, który zamierzasz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki pop-up z brandingiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas grafiki odznaczają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz utworzyć stoisko wystawiennicze, którego EXPOShooting 2020 - Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem, w celu utworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu EXPOShooting 2020 - Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu . Uzbrajamy szereg wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EXPOShooting 2020 - Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl