BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Expo Sweet 2020

Od dawien dawna wykonujemy stoiska m.in. na Expo Sweet 2020 i prowadzimy współpracę z olbrzymią grupą przedsiębiorców, biorących udział w tym wydarzeniu. Stoiska targowe to istotna część każdego występu na tego typu przedsięwzięciu.

Targi Expo Sweet 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się zaprezentować swoją firmę od jak najlepszej strony. Najprawdopodobniej posiadasz budżet, który planujesz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. broszury, wizytówki, czy ścianki targowe.Niezależnie czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy narzędzia reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki tekstylne z logo, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas systemy odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś utworzyć stoisko targowe, którego Expo Sweet 2020 dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu Expo Sweet 2020 . Zaopatrujemy szereg przedsiębiorców. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Expo Sweet 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl