BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EXPO-SURFACE 2020 - Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni

Kawał czasu tworzymy stoiska m.in. na EXPO-SURFACE 2020 - Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni i kooperujemy z imponującą grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tych targach. Stoiska targowe to ważna część każdego uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciu.

Targi EXPO-SURFACE 2020 - Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, należałoby zaprezentować swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Z pewnością określiłeś budżet, który zaplanowałeś sobie spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, flagi, czy ścianki reklamowe.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki tekstylne z brandingiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Aspirujesz aby utworzyć stoisko targowe, którego EXPO-SURFACE 2020 - Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów na targi, ale również ich projektowaniem. Nasz dział graficzny składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu utworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu EXPO-SURFACE 2020 - Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni . Uzbrajamy masę wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EXPO-SURFACE 2020 - Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl