BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EXPO GLIWICE 2020 - Targi Budownictwa i Architektury

Od dawna wytwarzamy stoiska m.in. na EXPO GLIWICE 2020 - Targi Budownictwa i Architektury i prowadzimy współpracę z ogromną ilością przedstawicieli, wystawiających się na tych targach. Systemy reklamowe to ważna część każdego występu na tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi EXPO GLIWICE 2020 - Targi Budownictwa i Architektury

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by przedstawić swój podmiot od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej masz budżet, który zaplanowałeś sobie spożytkować na wydruki, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Niezależnie czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z nadrukiem, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem odcieni.

Zamierzasz zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, jakiego EXPO GLIWICE 2020 - Targi Budownictwa i Architektury dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów na targi, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu EXPO GLIWICE 2020 - Targi Budownictwa i Architektury . Wyposażamy masę przedsiębiorców. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to efektywny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EXPO GLIWICE 2020 - Targi Budownictwa i Architektury

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl