BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EXPO DOM 2020 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na EXPO DOM 2020 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów i współpracujemy z olbrzymią grupą przedstawicieli, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy reklamowe to trzon każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi EXPO DOM 2020 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wskazane jest by pokazać swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który planujesz wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki reklamowe.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wytypujemy systemy reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chcesz zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, jakiego EXPO DOM 2020 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów na targi, ale również ich oprawą graficzną. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu stworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu EXPO DOM 2020 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów . Uzbrajamy masę wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EXPO DOM 2020 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl