BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EXPO DOM 2019 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

Od bardzo dawna wykonujemy stoiska m.in. na EXPO DOM 2019 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów i możemy pochwalić się niemałą ilością klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Dobrze wykonane systemy reklamowe to element którego nie można bagatelizować, by przedstawić się jako firma godna zainteresowania podczas targów. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy może nie jesteś ograniczony żadną kwotą - zaangażujemy dla Ciebie doskonale dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko targowe.

Targi EXPO DOM 2019 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

Wyróżnij się!

Nasze systemy reklamowe charakteryzują się szczególną jakością wykonania, świetnym oddaniem kolorów i wysoką mobilnością. Przy tak szerokim asortymencie nie ma możliwości abyś nie znalazł u nas ścianek reklamowych których szukasz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść o krok naprzód i stworzyć stoisko jakiego EXPO DOM 2019 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów jeszcze nie widziały? Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje najwyższą satysfakcję z obsługi. od "A" do "Z" wspieramy największe wydarzenia targowe w kraju i poza jego granicami. Wykonane przez nas stoiska targowe odróżnia zauważalna dbałość o detal oraz idealne wydruki i charakteryzujące się oryginalnością kreacje graficzne, wykreowane przez nasz doświadczony dział graficzny.

Oprócz systemów targowych zaopatrzysz się u nas w różnego rodzaju materiały wspierające sprzedaż, takie jak np. katalogi firmowe, ulotki składane, teczki z logo, czy kartoniki biznesowe. Jesteśmy w stanie wykonać także naklejki do oklejenia wypożyczonej przestrzeni boxa.

Rok w rok nasz park produkcyjny z okazji EXPO DOM 2019 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów uzbraja setki wystawców. Wybierz doświadczoną firmę - miej na uwadze, iż podczas pojedynczych targów, pozyskując nowych klientów, nierzadko możesz nawet potroić obrót w nadchodzącym sezonie, co ma ścisły związek z tym, że to w szczególności na tego typu eventach pojawiają się najbardziej majętni inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EXPO DOM 2019 - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Plakaty B1 Plakaty B1
468,00 zł
projekty
zobacz więcej

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl