BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EUROGASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomiczne

Od dawien dawna wykonujemy stoiska m.in. na EUROGASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i prowadzimy współpracę z imponującą grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego występu na tego typu przedsięwzięciu.

Targi EUROGASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomiczne

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wskazane jest by zaprezentować swój podmiot od jak najbardziej profesjonalnej strony. Z pewnością wyznaczyłeś budżet, który zamierzasz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki wystawiennicze.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy produkty reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki pop-up z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko targowe, jakiego EUROGASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomiczne jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem, w celu pozyskania spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu EUROGASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomiczne . Uzbrajamy szereg przedsiębiorców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EUROGASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomiczne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl