BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EURO-TRADE 2020 - Targi Zabawek

Kawał czasu wykonujemy stoiska m.in. na EURO-TRADE 2020 - Targi Zabawek i współpracujemy z ogromną ilością wystawców, biorących udział w tym wydarzeniu. Systemy wystawiennicze to istotna część każdego udziału w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi EURO-TRADE 2020 - Targi Zabawek

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, warto przedstawić swoją firmę od pożądanej strony. Z pewnością wyznaczyłeś budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki reklamowe.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z brandingiem, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem kolorów.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, którego EURO-TRADE 2020 - Targi Zabawek dotąd nie uświadczyło? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz dział graficzny składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z wystawcą, w celu pozyskania spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu EURO-TRADE 2020 - Targi Zabawek . Zaopatrujemy szereg wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EURO-TRADE 2020 - Targi Zabawek

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl