BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na ESP Sport & Zdrowie - Europe Sport Power 2020

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na ESP Sport & Zdrowie - Europe Sport Power 2020 i kooperujemy z imponującą grupą przedsiębiorców, biorących udział w tej imprezie. Systemy wystawiennicze to ważna część każdego uczestnictwa w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi ESP Sport & Zdrowie - Europe Sport Power 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, warto przedstawić swoją działalność od pożądanej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który planujesz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki reklamowe.Nie ważne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wytypujemy systemy reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Zamierzasz zaprezentować uczestnikom stoiskoreklamowe, jakiego ESP Sport & Zdrowie - Europe Sport Power 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z wystawcą, w celu stworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu ESP Sport & Zdrowie - Europe Sport Power 2020 . Zaopatrujemy sporą część wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach ESP Sport & Zdrowie - Europe Sport Power 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl