BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na ENEX–Nowa Energia 2020 - Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Od dawna produkujemy stoiska m.in. na ENEX–Nowa Energia 2020 - Targi Odnawialnych Źródeł Energii i współpracujemy z ogromną ilością przedsiębiorców, wystawiających się na tych targach. Systemy na targi to istotny element każdego udziału w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi ENEX–Nowa Energia 2020 - Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się przedstawić swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Na pewno masz budżet, który planujesz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki wystawiennicze.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wytypujemy narzędzia reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki pop-up z brandingiem, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego ENEX–Nowa Energia 2020 - Targi Odnawialnych Źródeł Energii dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu ENEX–Nowa Energia 2020 - Targi Odnawialnych Źródeł Energii . Uzbrajamy masę przedsiębiorców. Poprawne przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach ENEX–Nowa Energia 2020 - Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl