BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na ENEX 2020 - Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na ENEX 2020 - Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki i prowadzimy współpracę z imponującą grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego występu na tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi ENEX 2020 - Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wypadałoby zaprezentować swoją firmę od najlepszej możliwej strony. Z pewnością wyznaczyłeś budżet, który planujesz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki tekstylne.Niezależnie czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z brandingiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Chciałbyś utworzyć stoisko reklamowe, którego ENEX 2020 - Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również ich oprawą graficzną. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu utworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu ENEX 2020 - Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki . Uzbrajamy szereg wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach ENEX 2020 - Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl