BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Electronics Show 2020 – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej

Od lat wykonujemy stoiska m.in. na Electronics Show 2020 – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej i współpracujemy z imponującą ilością przedsiębiorców, biorących udział w tym wydarzeniu. Systemy na targi to istotna część każdego udziału w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi Electronics Show 2020 – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się zaprezentować swoją firmę od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej posiadasz budżet, który zamierzasz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki targowe.Niezależnie czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wytypujemy systemy reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas grafiki odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Aspirujesz aby zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, jakiego Electronics Show 2020 – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów na targi, ale również ich oprawą graficzną. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu utworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu Electronics Show 2020 – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej . Uzbrajamy sporą część wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Electronics Show 2020 – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl