BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EDUTEC 2020 - Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji

Od lat produkujemy stoiska m.in. na EDUTEC 2020 - Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji i kooperujemy z olbrzymią grupą wystawców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy reklamowe to ważna część każdego występu na tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi EDUTEC 2020 - Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się pokazać swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Z pewnością wyznaczyłeś budżet, który zamierzasz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Nie jest istotne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wytypujemy narzędzia reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Masz zamiar utworzyć stoisko reklamowe, którego EDUTEC 2020 - Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji dotąd nie uświadczyło? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu EDUTEC 2020 - Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji . Uzbrajamy masę przedsiębiorców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EDUTEC 2020 - Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl