BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EDUKACJA 2019 - Targi Edukacyjne

Od wielu lat tworzymy stoiska m.in. na EDUKACJA 2019 - Targi Edukacyjne i możemy poszczycić się sporym gronem klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Wysokiej jakości systemy reklamowe to element o którym nie można zapomnieć, aby pokazać się jako firma godna zainteresowania podczas targów. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy na przykład nie jesteś ograniczony żadną kwotą - zaprojektujemy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twoich oczekiwań stoisko wystawiennicze.

Targi EDUKACJA 2019 - Targi Edukacyjne

Wyróżnij się!

Nasze produkty charakteryzują się szczególną jakością wykonania, świetnym nasyceniem barw i wysoką mobilnością. Przy tak obszernym asortymencie niemożliwym jest abyś nie odnalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz średniej wielkości ścianki i trybuny? A może chcesz pójść dalej i wykonać stoisko którego EDUKACJA 2019 - Targi Edukacyjne jeszcze nie miało okazji widzieć? Kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje najwyższą satysfakcję z obsługi. od "A" do "Z" zaopatrujemy największe wydarzenia targowe na terenie kraju i poza nim. Stworzone przez nas stoiska targowe cechuje trudna do przeoczenia dbałość o detal oraz idealne wydruki i odznaczające się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz utalentowany dział graficzny.

Oprócz systemów targowych zaopatrzysz się u nas w różnego typu wydruki, takie jak na przykład foldery reklamowe, ulotki, teczki ofertowe, czy wizytówki. Jesteśmy w stanie wykonać również folie monomeryczne do zaaranżowania wypożyczonej powierzchni boxa.

Każdego roku nasz park produkcyjny z okazji EDUKACJA 2019 - Targi Edukacyjne uzbraja dziesiątki wystawców. Wybierz sprawdzoną firmę - miej na uwadze, iż podczas pojedynczych targów, pozyskując nowych kontrahentów, często możesz nawet potroić obrót w najbliższym roku, co jest skutkiem tego, że to w szczególności na takich wydarzeniach pojawiają się najbardziej znaczący inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EDUKACJA 2019 - Targi Edukacyjne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl