BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EDU SALON 2020 - Podkarpackie Targi Edukacyjne

Od dawien dawna tworzymy stoiska m.in. na EDU SALON 2020 - Podkarpackie Targi Edukacyjne i współpracujemy z olbrzymią ilością wystawców, biorących udział w tym wydarzeniu. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi EDU SALON 2020 - Podkarpackie Targi Edukacyjne

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, opłaca się pokazać swoją firmę od jak najlepszej strony. Na pewno masz budżet, który zamierzasz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki reklamowe.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wskażemy systemy reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, jakiego EDU SALON 2020 - Podkarpackie Targi Edukacyjne jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu EDU SALON 2020 - Podkarpackie Targi Edukacyjne . Uzbrajamy szereg wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EDU SALON 2020 - Podkarpackie Targi Edukacyjne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl