BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na DOM I OTOCZENIE 2020 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na DOM I OTOCZENIE 2020 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza i współpracujemy z olbrzymią ilością wystawców, biorących udział w tej imprezie. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego udziału w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi DOM I OTOCZENIE 2020 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się pokazać swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej wyznaczyłeś budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. katalogi firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Nie ważne czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wskażemy narzędzia reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki panelowe z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas systemy odznaczają się najwyższą jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem kolorów.

Chciałbyś pokazać uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego DOM I OTOCZENIE 2020 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z wystawcą, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu DOM I OTOCZENIE 2020 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza . Uzbrajamy szereg przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach DOM I OTOCZENIE 2020 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl