BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na DOM 2020 - Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego

Od dawna wytwarzamy stoiska m.in. na DOM 2020 - Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i współpracujemy z imponującą grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tym evencie. Systemy wystawiennicze to ważna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi DOM 2020 - Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się pokazać swoją firmę od jak najlepszej strony. Na pewno masz budżet, który zaplanowałeś sobie wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i doskonałym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz pokazać uczestnikom stoisko targowe, jakiego DOM 2020 - Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich oprawą graficzną. Nasz dział graficzny składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu DOM 2020 - Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego . Uzbrajamy szereg wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach DOM 2020 - Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl