BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na DNI KARIERY Poznań 2020

Od dawien dawna produkujemy stoiska m.in. na DNI KARIERY Poznań 2020 i kooperujemy z ogromną ilością przedsiębiorców, biorących udział w tych targach. Systemy wystawiennicze to trzon każdego udziału w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi DNI KARIERY Poznań 2020

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by przedstawić swoją działalność od pożądanej strony. Prawdopodobnie określiłeś budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wskażemy narzędzia reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z logo, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Zamierzasz utworzyć stoisko reklamowe, którego DNI KARIERY Poznań 2020 dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z wystawcą, w celu pozyskania spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu DNI KARIERY Poznań 2020 . Uzbrajamy szereg wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach DNI KARIERY Poznań 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl