BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na DNI KARIERY Lublin 2020

Od lat tworzymy stoiska m.in. na DNI KARIERY Lublin 2020 i współpracujemy z olbrzymią ilością wystawców, wystawiających się na tym evencie. Systemy na targi to istotna część każdego uczestnictwa w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi DNI KARIERY Lublin 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się pokazać swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Prawdopodobnie wyznaczyłeś budżet, który zamierzasz spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Nie jest istotne czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wskażemy systemy reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki pop-up z brandingiem, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, którego DNI KARIERY Lublin 2020 jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem, w celu pozyskania spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu DNI KARIERY Lublin 2020 . Wyposażamy szereg wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach DNI KARIERY Lublin 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl