BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na DNI KARIERY Kraków 2020

Od dawna tworzymy stoiska m.in. na DNI KARIERY Kraków 2020 i prowadzimy współpracę z ogromną ilością przedstawicieli, wystawiających się na tym evencie. Systemy reklamowe to ważny element każdego udziału w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi DNI KARIERY Kraków 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, warto przedstawić swój podmiot od jak najbardziej profesjonalnej strony. Na pewno posiadasz budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki reklamowe.Nie ważne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wytypujemy narzędzia reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki pop-up z nadrukiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Chcesz utworzyć stoisko wystawiennicze, którego DNI KARIERY Kraków 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów na targi, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu pozyskania spójnej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu DNI KARIERY Kraków 2020 . Uzbrajamy masę przedsiębiorców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w takich wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach DNI KARIERY Kraków 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl