BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Dni Druku 3D 2020

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na Dni Druku 3D 2020 i współpracujemy z olbrzymią ilością przedstawicieli, wystawiających się na tych targach. Systemy wystawiennicze to istotny element każdego uczestnictwa w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi Dni Druku 3D 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wypadałoby przedstawić swoją firmę od pożądanej strony. Prawdopodobnie masz budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. katalogi firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Nie jest istotne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki pop-up z logo, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Aspirujesz aby zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, którego Dni Druku 3D 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu Dni Druku 3D 2020 . Uzbrajamy masę wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Dni Druku 3D 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl