BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na DACHEXPO 2020 - Targi Dekarskie

Od lat produkujemy stoiska m.in. na DACHEXPO 2020 - Targi Dekarskie i współpracujemy z imponującą ilością wystawców, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy reklamowe to ważny element każdego udziału w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi DACHEXPO 2020 - Targi Dekarskie

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, warto pokazać swoją firmę od pożądanej strony. Z pewnością posiadasz budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Nie jest istotne czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z brandingiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Aspirujesz aby zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, którego DACHEXPO 2020 - Targi Dekarskie jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu DACHEXPO 2020 - Targi Dekarskie . Zaopatrujemy masę wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach DACHEXPO 2020 - Targi Dekarskie

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl