BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na CONTROL-STOM 2020- Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na CONTROL-STOM 2020- Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej i kooperujemy z ogromną grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy na targi to ważny element każdego uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciu.

Targi CONTROL-STOM 2020- Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się pokazać swój podmiot od jak najlepszej strony. Na pewno posiadasz budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z logo, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, którego CONTROL-STOM 2020- Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej dotąd nie uświadczyło? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu pozyskania spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu CONTROL-STOM 2020- Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej . Uzbrajamy masę wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach CONTROL-STOM 2020- Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl