BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na ColdChain Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw

Kawał czasu produkujemy stoiska m.in. na ColdChain Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw i współpracujemy z imponującą grupą wystawców, wystawiających się na tym evencie. Stoiska targowe to istotny element każdego udziału w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi ColdChain Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wypadałoby pokazać swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Z pewnością posiadasz budżet, który zamierzasz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki reklamowe.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki pop-up z brandingiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Chciałbyś utworzyć stoisko wystawiennicze, jakiego ColdChain Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw dotąd nie uświadczyło? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich oprawą graficzną. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu ColdChain Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw . Wyposażamy szereg wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to cudowny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach ColdChain Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl