BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na BUDMA 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Od lat tworzymy stoiska m.in. na BUDMA 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury i współpracujemy z imponującą grupą wystawców, wystawiających się na tym evencie. Systemy reklamowe to ważny element każdego uczestnictwa w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi BUDMA 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wskazane jest by pokazać swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Najprawdopodobniej posiadasz budżet, który zaplanowałeś sobie wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wskażemy narzędzia reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z wydrukiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Masz zamiar utworzyć stoiskoreklamowe, jakiego BUDMA 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu utworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu BUDMA 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury . Wyposażamy szereg wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach BUDMA 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl