BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na BUD-GRYF & Home 2020 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz

Od dawien dawna wykonujemy stoiska m.in. na BUD-GRYF & Home 2020 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz i współpracujemy z imponującą grupą przedsiębiorców, biorących udział w tych targach. Systemy reklamowe to ważna część każdego występu na tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi BUD-GRYF & Home 2020 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wypadałoby przedstawić swoją firmę od pożądanej strony. Z pewnością masz budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki reklamowe.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wskażemy produkty reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki panelowe z nadrukiem, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Masz zamiar utworzyć stoisko targowe, jakiego BUD-GRYF & Home 2020 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu stworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu BUD-GRYF & Home 2020 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz . Uzbrajamy szereg przedsiębiorców. Poprawne przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach BUD-GRYF & Home 2020 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl