BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na BUD-GRYF & Home 2019 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz

Od bardzo dawna przygotowujemy stoiska m.in. na BUD-GRYF & Home 2019 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz i możemy pochwalić się niemałą ilością klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Wysokiej jakości systemy reklamowe to podstawa, żeby pokazać się od najlepszej możliwej strony podczas imprezy targowej.Niezależnie czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy na przykład nie jesteś ograniczony żadną kwotą - zaprojektujemy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko targowe.

Targi BUD-GRYF & Home 2019 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz

Wyróżnij się!

Nasze systemy reklamowe odznaczają się szczególną jakością wykonania, idealnym oddaniem kolorów i wysoką mobilnością. Przy tak bogatym asortymencie nie ma możliwości abyś nie odnalazł u nas ścianek wystawienniczych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niedużego rollupa i trybunki? A może chcesz pójść o krok naprzód i zaprezentować stoisko jakiego BUD-GRYF & Home 2019 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz jeszcze nie miało okazji widzieć? Długoletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje profesjonalną obsługę. Kompleksowo obsługujemy największe imprezy targowe w Polsce i poza nim. Wykonane przez nas stoiska wystawiennicze wyróżnia trudna do przeoczenia dbałość o detal oraz nieskazitelne wydruki i wyróżniające się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz utalentowany dział graficzny.

Oprócz systemów targowych zaopatrzysz się u nas w wszelkiej maści materiały wspierające sprzedaż, takie jak katalogi firmowe, gazetki, teczki z logo, czy kartoniki biznesowe. Możemy wykonać także folie samoprzylepne do zaaranżowania wypożyczonej przestrzeni boxa.

Co rok nasz park produkcyjny z okazji BUD-GRYF & Home 2019 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz uzbraja dziesiątki wystawców. Wybierz sprawdzoną firmę - bierz pod uwagę, że w czasie trwania pojedynczych targów, zdobywając nowych kontrahentów, często możesz nawet potroić obrót w najbliższym sezonie, co ma ścisły związek z tym, że to w szczególności na tego typu eventach stawiają się najbardziej znaczący inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach BUD-GRYF & Home 2019 - Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl