BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na BIKE TRADE SHOW 2020

Od dawna wytwarzamy stoiska m.in. na BIKE TRADE SHOW 2020 i kooperujemy z olbrzymią grupą przedstawicieli, biorących udział w tych targach. Systemy reklamowe to ważny element każdego występu na tego typu przedsięwzięciu.

Targi BIKE TRADE SHOW 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, warto przedstawić swój podmiot od pożądanej strony. Na pewno określiłeś budżet, który zaplanowałeś sobie wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki targowe.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki PVC z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie produkowane przez nas systemy odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Aspirujesz aby utworzyć stoisko targowe, którego BIKE TRADE SHOW 2020 jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu BIKE TRADE SHOW 2020 . Wyposażamy szereg wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to efektywny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach BIKE TRADE SHOW 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl