BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na BIKE EXPO 2020 - Narodowy Test Rowerowy

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na BIKE EXPO 2020 - Narodowy Test Rowerowy i prowadzimy współpracę z imponującą grupą przedstawicieli, biorących udział w tych targach. Systemy na targi to trzon każdego udziału w tego typu przedsięwzięciu.

Targi BIKE EXPO 2020 - Narodowy Test Rowerowy

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by zaprezentować swoją firmę od jak najbardziej profesjonalnej strony. Z pewnością określiłeś budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Nie jest istotne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z nadrukiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Aspirujesz aby zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, którego BIKE EXPO 2020 - Narodowy Test Rowerowy jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich oprawą graficzną. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu stworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu BIKE EXPO 2020 - Narodowy Test Rowerowy . Uzbrajamy masę przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to idealny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach BIKE EXPO 2020 - Narodowy Test Rowerowy

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl