BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na beautyVISION 2019 - Forum Kosmetyki

Od wielu lat przygotowujemy stoiska m.in. na beautyVISION 2019 - Forum Kosmetyki i możemy poszczycić się niemałą ilością klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Wysokiej klasy systemy reklamowe to element o którym nie można zapomnieć, żeby przedstawić się od najlepszej możliwej strony podczas imprezy targowej.Niezależnie czy posiadasz budżet rzędu dwóch tysięcy złotych, czy może nie ograniczają Cię bariery finansowe - zaprojektujemy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko na targi.

Targi beautyVISION 2019 - Forum Kosmetyki

Wyróżnij się!

Nasze produkty wyróżniają się szczególną jakością wykonania, idealnym oddaniem kolorów oraz wysoką mobilnością. Przy tak bogatym asortymencie nie ma opcji abyś nie odnalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść o krok naprzód i wykonać stoisko którego beautyVISION 2019 - Forum Kosmetyki jeszcze nie widziały? Kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. od "A" do "Z" zaopatrujemy największe imprezy targowe w kraju i poza nim. Stworzone przez nas stoiska reklamowe wyróżnia trudna do przeoczenia dbałość o detal oraz idealne wydruki i odznaczające się świetnym smakiem kreacje graficzne, stworzone przez nasz posiadający wieloletnie doświadczenie dział graficzny.

Poza systemami targowymi wykonasz u nas różnego rodzaju materiały promocyjne, takie jak katalogi firmowe, ulotki składane, obrandowane teczki, czy wizytówki. Jesteśmy w stanie wykonać również folie monomeryczne do zaaranżowania wynajętej przestrzeni boxa.

Każdego roku nasz park produkcyjny z okazji beautyVISION 2019 - Forum Kosmetyki wyposaża cały szereg wystawców. Wybierz sprawdzoną firmę - miej na uwadze, że w czasie trwania jednych targów, zdobywając nowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w nadchodzącym roku, co wynika z tego , że to w szczególności na tego typu eventach pojawiają się mający najwięcej do powiedzenia inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach beautyVISION 2019 - Forum Kosmetyki

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl