BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na AUTOMATICON 2020 - Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów

Od dawna tworzymy stoiska m.in. na AUTOMATICON 2020 - Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów i kooperujemy z imponującą ilością przedstawicieli, biorących udział w tych targach. Systemy reklamowe to istotny element każdego uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciu.

Targi AUTOMATICON 2020 - Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wypadałoby przedstawić swój podmiot od jak najlepszej strony. Prawdopodobnie masz budżet, który planujesz spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Nie jest istotne czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki tekstylne z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Chcesz utworzyć stoisko reklamowe, którego AUTOMATICON 2020 - Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz dział graficzny składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu AUTOMATICON 2020 - Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów . Wyposażamy sporą część wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach AUTOMATICON 2020 - Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl