BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Auto Moto Arena 2019 - Targi Motoryzacyjne

Od wielu sezonów przygotowujemy stoiska m.in. na Auto Moto Arena 2019 - Targi Motoryzacyjne i możemy pochwalić się sporym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Dobrze prezentujące się systemy reklamowe to element o którym nie można zapomnieć, aby pokazać się od najlepszej możliwej strony podczas targów. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu dwóch tysięcy złotych, czy na przykład nie ograniczają Cię bariery finansowe - przygotujemy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko na targi.

Targi Auto Moto Arena 2019 - Targi Motoryzacyjne

Wyróżnij się!

Nasze systemy charakteryzują się wyjątkową jakością wykonania, świetnym oddaniem kolorów i dużą mobilnością. Przy tak obszernym asortymencie nie ma możliwości abyś nie odnalazł u nas ścianek wystawienniczych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść o krok naprzód i zaprezentować stoisko którego Auto Moto Arena 2019 - Targi Motoryzacyjne jeszcze nie widziały? Kilkunastoletnie doświadczenie w branży gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Gruntownie obsługujemy największe imprezy targowe na terenie kraju i poza jego granicami. Wykonane przez nas stoiska wystawiennicze odróżnia trudna do przeoczenia dbałość o detal oraz idealne wydruki i odznaczające się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz doświadczony dział graficzny.

Poza systemami targowymi zaopatrzysz się u nas w różnego typu materiały promocyjne, takie jak np. katalogi firmowe, gazetki, teczki z logo, czy notesy spiralowane. Jesteśmy w stanie wykonać także folie samoprzylepne do oklejenia wypożyczonej powierzchni boxa.

Rok w rok nasze zaplecze drukarskie z okazji Auto Moto Arena 2019 - Targi Motoryzacyjne zaopatruje cały szereg wystawców. Postaw na sprawdzoną firmę - bierz pod uwagę, iż podczas pojedynczych targów, pozyskując wartościowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w najbliższym sezonie, co wynika z tego , że to w szczególności tam pojawiają się mający najwięcej do powiedzenia inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Auto Moto Arena 2019 - Targi Motoryzacyjne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl